يكشنبه 26 خرداد 1398   08:28:02
آخرين ويرايش سایت
يكشنبه 26 خرداد 1398 08:23:35
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/4/23 شنبه
معرفی رضا بهمن پور به عنوان ذیحساب جدید اداره کل استاندارد خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان رضوی  مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان  و مدیران و کارشناسان حوزه معاونت اداری و مالی  برگزار شد.

در این مراسم مهندس جمیع مدیر کل استاندارد استان  ضمن تقدیر و تشکر از آقای اسدی  ذیحساب قبلی اداره کل  اظهارکرد: ایشان در  پیشبرد اهداف سازمانی این اداره کل  و همچنین در جاهایی که نیاز به همکاری و همراهی بیشتر داشت به نحو احسن ایفای وظیفه نمودند که جای تقدیر فراوان دارد 

وی در ادامه افزود :  اسناد فعالیتهای مالی  که در اختیار ذیحساب قرار می گیرد ماحصل زحمات افراد متعدد می باشد لذا انتظار می رود در راستای تسریع در امور ذیحساب نیز رسیدگی به اسناد و مدارک را تسریع نماید  البته در عمل بخش عمده ای از نظارت ها و کنترل های قانونی توسط مدیران و کارشناسان  بخش های مختلف صورت می گیرد.

درادامه دکتر رمضانی  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تشکر از مهندس جمیع  اظهار کرد: یکی از سنگین ترین پست های سازمانی در کشور ذیحسابی است و مسیری پرزحمت، فراروی ذیحسابان قرار دارد که حرکت در مسیر صحیح مستلزم درک و همکاری متقابل می باشد.

وی تصریح کرد: در جهت انجام هر چه بهتر کارها لوازم و زیرساخت های لازم فراهم گردد تا یک تعامل همه جانبه در جهت تحقق اهداف شرکت از راه گفتگو صورت پذیرد.

در این مراسم آقای محمد رضا اسدی تقدیر و تودیع و آقای رضا بهمن پور  به عنوان ذیحساب جدید استاندارد خراسان رضوی  معرفی شد.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.