يكشنبه 26 خرداد 1398   07:11:31
آخرين ويرايش سایت
شنبه 25 خرداد 1398 16:35:51
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/5/1 دوشنبه
تصویب کارگروه استاندارد سازی : گاز آن دسته از جایگاه های CNG که معمولا تعطیل هستند , به طورکلی قطع شود

به گزارش روابط عمومی استاندارد خراسان رضوی، محمد مقدوری در جلسه کارگروه استانداردسازی استان گفت: همچنین گاز آن دسته از تجهیزات دیگر جایگاه ها که فاقد استاندارد هستند قطع می شود ولی تجهیزات استاندارد ,  با برخورداری از گاز , به فعالیت خود ادامه می دهند.
وی در ادامه  تاکید کرد: اگر اقدام پیشگیرانه برای استاندارد سازی خودروهای دوگانه سوز صورت نگیرد؛ دستگاه های ذی ربط در قبال حوادث محتمل مسئول خواهند بود
مدیرکل استاندارد استان نیز دراین جلسه اعلام کرد : خراسان رضوی با استانداردسازی 179 جایگاه CNG حدود 90درصد از جایگاه های خود را استانداردسازی کرده و از این حیث مقام اول را درکشور به دست آورده است.
علیرضاجمیع افزود : هوشمندسازی جایگاه های CNG آغاز شده است تا قابلیت خودروها برای سوخت گیری در بدو ورود به جایگاه ها احرازشود.
در این جلسه گزارش بررسی  اجرای استانداردملی 16000 نیز ارائه و مقرر شد تیمی مرکب از نمایندگان : دفترفنی استانداری , نظام مهندسی ساختمان , شرکت گاز و اداره کل استاندارد وضعیت استاندارد موتورخانه های ادارات را بررسی و گزارش کند تا تصمیم گیری نهایی توسط استانداری و سازمان مدیریت استان صورت گیرد.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.